Vaikuttaa surkealta Isometsän vaalikampanja kun kehuu menestystään jossa doping käry jota ei mainitse , luuleeko ettei äänestäjä muista sitä Suomen häpäisyä.
Miettikää Lapin miehen rehellisyyttä joka ei katunut edes tekoaan kuten Myllylä esim.
Sutki on Isometsän kotikieltä jota on koko elämänsä täällä Arpelassa kotikylässään aina suu vaahdossa jauhanut.
Miettikää Lapin miehen rehellisyyttä joka ei katunut edes tekoaan kuten Myllylä esim.
Sutki on Isometsän kotikieltä jota on koko elämänsä täällä Arpelassa kotikylässään aina suu vaahdossa jauhanut.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Onko ehdokkaana vai? Jos on niin sitten on kyllä vuosisadan hupaisin juttu. Luuleeko suomen petturi pääsevänsä kansanehdokkaaksi? Luuleeko suomen kansaa tyhmäksi?
Onhan Kankaanpääläiset kylläkin aika tyhmiä olleet joskus kun äänestivät epärehellisen uudestaan eduskuntaan, mutta ei kai Lappilaiset oo yhtä tyhmää kansaa.
..ja sieltähän ne kaikki moukat menee läpi esim. Halme. Moukat äänestää moukkia.
Onko (Tony) Halme ehdokkaana Uudellamaalla? En tiennytkään.
Kepulla näköjään on se suunta, että mitä enemmän epärehellisiä puolueessa on niin sitä parempi.
En ole missään muussa puolueessa kuullut olevan yhtä paljon rötöstelijöitä.
http://i69.photobucket.com/albums/i52/BFish2006/jokke-1.png
En ole seurannut mutta onko totta doping ammattilainen Lapista olisi kansan edustaja ehdokkaana sekin vielä..........