Bavariamiehet! Nyt on mahdollisuus tutustua homeisten skandien lisäksi lahovikaisiin brittipursiin: www.spirityachts.com
uusi bavariakeskustelu
käytetyt on kalliita!
152760
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Näin hyvin sujuu veneestä poistuminen kun homma on hallinnassa, vaikka köli meni.
Kannattaa otta harjoitusohjelmaan heti alkukesästä.
http://www.sailingscuttlebutt.com/photos/04/sh1228/
http://www.sailingscuttlebutt.com/photos/04/spirit/
Miten näin vaarallinen takatasojärjestely ja rungon terävä kulma läpäisee katsastuksen?
tekstistä päätellen vene on entinen America’s Cup racing yacht.
Ymmärrän kyllä, että sotket tuon veneen ja Bavarian. Toisaalta, Bavaria muistuttaa vielä paljon enemmän Swania. Vähemmän purjehtinut voi tosiaan sotkea nuo veneet, kuten sinulle nyt kävi.
On ne vaan kauniita.
Mikään niistä ei ollut Bavaria. Yksi ainakin oli vanha skandi.
Mikä ettei, voisihan sitä tuollaisen puuveneenkin ostaa.
bavamiehille. Markkinoille on tullut uusi kölin korjaussraja. http://www.hobbylinna.fi/kauppa/images/z852_01.jpg
Bavan omistajia. Markkinoille on tuotu hich tec kölisarja, joka on helppo vaihtaa itsekkin vanhan kölin tilalle. Mukana tulee myös isompi prikka. http://marksgs.files.wordpress.com/2006/08/leka.jpg
Näytti enemmän seksiliikkeen sadomaso osaston valikoimalta.
kuten bavat on seksikkäitä. Bulbiköli tulee siis vanhan tilalle ja kiinnitetään sisäpuolelta prikalla. "Punnus" on siirrettävää painolastia. Moderni ja luotettava ratkaisu, ei pumppu ja venttiiliongelmia.
Miltä tuntuu olla huippuälykäs?
toiset ostaa bavan toiset ei, toiset lukee kaiken toiset ei.
Mutta älä masennu bavaankin sa nyt uimatsolle suihkun. Häntä pystyyn!
http://gallys.nastydollars.com/cs/178/audrey-015.jpg
ostaa ihan mukavat nuoremmat perhevenilijät, mutta nyt alkaa hiipiä mieleen, että omistajakunta onkin tiukkahuulisia napureitaan vahtivia natseja, jotka tekee elämstä muille ikävän, niin laiturissa kuin muuallakin.
heikibsillan vierestä? Sinne on djonkit näköjään pesinneet, joten bavoillakin sit oma paikka kehittymässä, kun kämpät myynnissää.
http://www.theoxbow.com/oxbow_content/shows/diary_031/IMGP0771.JPG