Olen miettinyt tätä jo jonkin aikaa. Mitä miehet tykkää siitä, että nainen hyväilee peräaukkoa/sen seutua? Onko se pikemminkin kummallista kuin kiihottavaa, kenties molempia? Ylipäätänsä pitääkö miehet siitä?
Mites miehet?
Keijukainen
156765
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Jotkut tykkää, jotkut ei. Oma mieheni suorastaan vaatii sitä. Kysy sitä mieheltä, jos et muuten asiaa saa selville. Tämä on tietysti naisen näkökulma asiaan.
minua kiihottaa ajatus että nainen koskettelisi myös peppureikää, tulisi sisään.. en tiedä miltä se tuntuu mutta haluan kokea. ja olen kiinnostunut myös naisen pepusta
No kyllä mun miehet on ainakkii tykänny...
Kannattaa ainakin kokeilla, jos kerran itse sitä haluat, kyllä sen sit heti huomaat tykkääkö miehesi vai ei, mutta luultavasti tykkää ja jos sinäkin sitä haluat, niin oiva lisämauste sänkypuuhiin, siitä vaan.....
Ehdotin kerran sitä mun poikakaverille, ja tuli jyrkkä ei..se oli aivan loukkaantunut kun mä edes ehdotin semmosta!!!
Jos haluat keskustella asiasta kanssani vielä joskus myöhemmin lisää, ota vaan reilusti yhteyttä ja kysy, että saat asiat mielessäsi järjestykseen, itse pidän peppuseksistä paljon. T:Kake48 [email protected]
Nea! Ei se välttämättä niin ole, ettei se halunnu, ootte sen verran nuoria, että on myös paljon mahdollista, että kaverisi ei vain kehdannut myöntää asiaa, varsinkin jos kysymys tuli hänelle aivan yllätyksenä. Jos itse sitä haluat niin koita lähestyä asiassa varovasti, tai toinen vaihtoehto on, ettet kysele mitään, vaan joskus, kun olette sängyssä, niin koita hänen p- aukkoaan, vähän niinkuin varkain, ja ole tarkkana miten hän reakoi, kyllä sen heti huomaa pitääkö hän siitä vai ei, vaikka sitten sanoiskin jotain muuta, jos asia hävettää. T:kake48
Toiset tykkää, toiset ei.
Ehkä poikakaveris kammoaa kaikkea siihen
viittaavaakin eikä halua ajatellakaan sellaista.
Kerran on nainen hyväillyt peräaukkoni seutua, eikä se itse asiassa ollut hullumman tuntuista, vaikka en todellakaan ole B-rapun kavereita.
Hieman erikoista, mutta ei mitään kauheaa.
Mistäpäin olet ? Jos olet pk-seudun läjeisyydestä, niin tule kokeilemaan kanssani tuota niin sitten tiedät miltä se tuntuu. Voin tehdä saman sinulle
jos haluat. Olen 23v luotettava nuorimies.
Niin, kun en oikein tiiä, että tykkääkö mun poikaystävä siitä vai ei. Jotenkin siitä ei ota selvää. Yleensä tunnistan helposti, mistä miehet tykkää ja mistä ei. Mutta tässä kohdin sivistyksessäni on aukko... Kun hyväilin sen peräaukkoa, niin se oli hieman yllättynyt siitä. En oikein saanu selvää, että oliko sen reaktio hyvä vai huono.
Epäilen, että se tykkää, sillä se hyväili ensin mun peppua. (Myönnän, että tykkään siitä ja paljon)
Kysy häneltä. Ei kai se muuten 100-varmasti selviä? Omakohtaista: muutaman kerran olen saanut naiselta sormea sinne - ihan mahtifiilis, mutta vain ja ainoastaan "suihkun"raikkaana. Tosin silloinkin on hieman vaivautunut olo, jos sieltä tarttuukin mukaan... Lienen hygieniahysteerikko. Hö.
Minä nautin siitä todella paljon. Kun ensimmäisiä kertoja vaimoni teki niin, heräsi kaikenlaisia homo-fobioita. Olenko normaali kun tuntuu hyvälle? Jos olet epävarma miehesi reaktiosta, hänellä voi olla samanlaisia ajatuksia.
, kun nainen hyväilee anusta. Erityisesti silloin, kun ottaa samalla suihin ja työntää sormen peppuun ja hieroo eturauhasta, niin tähdet näkyy silmissä. Suosittelen.
...miehet todella pitää siitä. Ehkä kaikki on vielä mun poikaystävälle niin uutta, että se ei oikein vielä tiedä miten päin olisi. Alan olla jo aika varma, että se nauttii siitä. Kiitos miehet kommenteistanne. Ne on arvokkaampaakin arvokkaampia! =)
pyllyyn,aivan mahtavaa
Ensin naiselta hellää ja kosteaa pallien ja välilihan nuolentaa, kieli välillä peäraukkoa lipaisten - sitten varsinaisen suihinoton yhteydessä voi sormilla hyväillä anusta. Toimii!