Kuronen nolo mimmi

Missä viipyy Susanin raskaus uutinen?

Taisi mokaa jutun ja nyt pitää kostaa Matille A) Ei pääsenyt linnanjuhliin B) ei saanut Matin kans lasta C) Ei tullut pääministerin puolisoa

Nolo muija, ei sille voi kun nauraa miten on tehnyt itsestään pellen.
2491
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Meille ja lisää halutaan! Voisikos jo jotain uutta saada tietoomme, sillä olemme janoisia sen tiedon suuntaan. Matista tuskin tulee uutta tietoa enää, mutta jos Susan saa edes jonkun miehen pauloihinsa, niin uutta tarinaa vaan peliin, mutta oiskos se enää kiinnostavaa jos joku varastomies olisi se tuleva heila?

Äänestä
  • joku lehti maksaa kurosen ja uuden ylkän aurinkorannoille ja tekee jutun yksinoikeudella.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


milloin lisää uutisia kirjoitti:

Missä viipyy Susanin raskaus uutinen?

Taisi mokaa jutun ja nyt pitää kostaa Matille A) Ei pääsenyt linnanjuhliin B) ei saanut Matin kans lasta C) Ei tullut pääministerin puolisoa

Nolo muija, ei sille voi kun nauraa miten on tehnyt itsestään pellen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu