Onko mitään erityistä syytä

sille, että palstan otsikossa on kaksi pistettä?
3694
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kolmas piste jäänyt vahingossa pois.

Äänestä

On myös Nokia (kännykät) osasto. Ilmeisesti sekoittuisivat muuten (julkaisuasulla ei kylläkään pitäisi olla mitään merkitystä)

Eipä mitä, pystyis keskustelemaan Virhän liiton politiikasta parin vuodena ajan (nyt näk. korjattu).

Vois antaa taas palautetta noista pisteistä...

Äänestä

Kaikkea sitä ihmiset miettii :D

Luultavasti ihan vahingossa tullut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jaakko_Sivonen kirjoitti:

sille, että palstan otsikossa on kaksi pistettä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu