Keskusta noussut

ja nousee virlä lisää!! Demarit kompastuu mainoksiinsa!!
3337
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kolmen suuren puolueen yksipuoluejärjestelmälle!

Äänestä

viime vaaleissa 6000 tuhannella äänellä suurempi kuin demarit,taustalla annelin pelottelu -ja "vakoilu" politiikka!
Tämä sensuroidaan kuitenkin että lopetan tähän,moron sagi-teehän niinkuin toimistosta käsketään!

Äänestä

Joku on saanut Alatalolta lasit ja katsoo niillä maailmaan !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suurimmaksi kirjoitti:

ja nousee virlä lisää!! Demarit kompastuu mainoksiinsa!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu