Mitä Biisejä

Mitä biisejä ne soittavat kun jokerit tulevat lämmittelemään?
4265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

" it's a sin" By Pet Shop Boy's

Äänestä

1. Disturbed- Down with the sickness
2. Clawfinger- Out To Get Me
3. Therapy- Screamager
4. Linkin Park- Faint
5. Metallica- Whiskey In The Jar

Äänestä
  • se jota soitetaan matsin aikana jossa alussa on se hubaisa nauru.. jos ei niin tietääkö kukaan biisin nimeä???

    Äänestä

  • sössö79 kirjoitti:

    se jota soitetaan matsin aikana jossa alussa on se hubaisa nauru.. jos ei niin tietääkö kukaan biisin nimeä???

    crazy train

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


dfhgjhfgjh kirjoitti:

Mitä biisejä ne soittavat kun jokerit tulevat lämmittelemään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu