JANIN TANSSIKISA VAARASSA

Jani Sieväsen jalka nyrjähti harjoituksissa, pystyykö hän jatkamaan ohjelmassa Tanssii tähtien kanssa?
5467
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kiinnostava kysymys sinänsä

Äänestä

Jani ei ole kovin kiinostava persoona.

Äänestä

janihan sanoi, että ei pysty astumaan, mutta tanssiparketille pystyy. kait se tyttö jaksaa oottaa senaikaa, että astumishommat taas onnistuu (viagra kyllä auttaa)

Äänestä

Ei muuten paljon kiinnosta enkä tiedä Janin opettajankaan nimeä mutta jos joku saa sen pökkelön oikeasti tanssimaan niin mitali opelle!!!

Äänestä

eiköhän tota lärviä ole viime aikoina jo riittämiin nähty....
Jokaisella huolensa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tanssityttö....... kirjoitti:

Jani Sieväsen jalka nyrjähti harjoituksissa, pystyykö hän jatkamaan ohjelmassa Tanssii tähtien kanssa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu