Heinäluomako Suomen etu

Kapea-alaisesta Heinäluomasta ei ole Suomen menestystarinan kirjoittajaksi.
MIes on tiukka juntta jossain ay-liikkeessä.
2254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

SAK:n "porvareita loukkaava" tiedote on hyvä!!! Tämä on yhteiskunta(lue:YHTEIS KUNTA). Mietitäänpä uudestaan peilin edessä, mitä se oikeudenmukaisuus ja solidaarisuus sekä tasa-arvo tarkoittaa? Kiitos.t.nimimerkki Ahneuden markkinat.

Äänestä
  •    Kannattais varmaan kaikkien "porvarien" siirtää
    tuotanto esim. Kiinaan niin loppuis se duunarien
    "RIISTO"

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


yksi on pässinlihaa kirjoitti:

Kapea-alaisesta Heinäluomasta ei ole Suomen menestystarinan kirjoittajaksi.
MIes on tiukka juntta jossain ay-liikkeessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu