Pekkarinen Skinnarin tukimiehenä

Onko Skinnari piilokepulainen Vesalasta? Uudessa Lahdessa Skinnari mainostaa Mauri Pekkarisen tukevan häntä?

Onko Naskisen lehdessä ladontavirhe vai onko Skinnarin mielentilassa jotain erikoista?
1170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Skinnari yks turhimpia kansanedustajia.Yli 20v
eduskunnassa mitkä on tulokset?
Ei ministeriainesta, ei osaa" päättää mistään"
kun tuurasi hetken ministerinä. em.oli Virkamiesten kommentti.Launeen ohitie rakentamatta, liikenne
Lahdessa puuroutuu. Skinnari mm. vastusti tätä valtion tukemaa hanketta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihme ja kumma kirjoitti:

Onko Skinnari piilokepulainen Vesalasta? Uudessa Lahdessa Skinnari mainostaa Mauri Pekkarisen tukevan häntä?

Onko Naskisen lehdessä ladontavirhe vai onko Skinnarin mielentilassa jotain erikoista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu