Mitalijuhla Joutsaan

Riitta-Liisa Roposen mitalijuhlia ei kannata järjestää Haukiputaalla, vaan Joutsassa. Hänen urheiluseuransahan On Joutsan Pommi
4505
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Minä kait pidin ihan päivän selvänä, että ne täällä Puttaalla. Jäähään ootteleen, miten käy.

Äänestä
  • pitää koska asuu täällä eihän täällä ole seuraa mitä vois edustaa

    Äänestä

  • täällä kirjoitti:

    pitää koska asuu täällä eihän täällä ole seuraa mitä vois edustaa

    Kyllä Rop: ei kannattas pitää koko kulta juhlia. Ne mitallit oli täysin toisten ansioita.

    Äänestä

Hyvä niin, sillä eihän kunnalla ole rahaa! Mitäs sitä nyt yhtä hiihtäjää juhlimaan...höpö höpö!!
PS. Saiko hän henkilökohtaista mitallia?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hiihtäjä kirjoitti:

Riitta-Liisa Roposen mitalijuhlia ei kannata järjestää Haukiputaalla, vaan Joutsassa. Hänen urheiluseuransahan On Joutsan Pommi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu