toledo sport 00

terve oon katsellu tollasta toledo sport -00- autoa 1.8 20v koneella onko kellään kokemuksia?itellä oli joskus 98 cordoba ja oli kovin äänekäs ja talvisin kulku tapahtui peräluukunkautta(lukot aina jäässä)eikä ollut kovin häävi ajettava.mutta mites toi toledo?
1315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Juu mullakin oli aiempi auto cordoba ja sitten päätin vaihtaa auton niiden perkeleiden ovien takia. Ostin toledon 1.9 tdi ja olen kyllä ollut tyytyväinen. Rengas ääntä tietty kuuluu jonkin verran, mutta ei haittaa ainakaan minua. Kääntää mankasta nuppia kaakkoon : )

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokemuksia........... kirjoitti:

terve oon katsellu tollasta toledo sport -00- autoa 1.8 20v koneella onko kellään kokemuksia?itellä oli joskus 98 cordoba ja oli kovin äänekäs ja talvisin kulku tapahtui peräluukunkautta(lukot aina jäässä)eikä ollut kovin häävi ajettava.mutta mites toi toledo?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu