Parturissa, Rotterdamissa

.J.

Valitettavasti en tiedä tällaiselle tekstille oikeaa ”lokeroa”, siksi tämä on useammassa paikassa. Pahoittelen tietämättömyyttäni.

Parturissa

Voi paska, mikä matka manasin kävellessäni kohti parturia jonka laivalla olevat työkaverini olivat minulle neuvoneet. Olisi pitänyt ottaa taksi ja ajaa sillä tukan leikkuuseen ja parran ajoon. Osoite oli taskussa lapulla ja kartasta olin tarkastanut liikkeen sijaitsevan ns. pahamaineisen kaupunginosan laidalla. Jouduin kulkemaan alueen läpi päästäkseni haluamaani osoitteeseen. Matkalla sain ”luukuista” moninaisia tarjouksia lemmeniloista. Palatessani voisin ehkä pika pikaa pyörähtää yhdessä yksiössä ottamassa pikahoidon ja yhden oluen.
Olin ehtinyt matkan aikana miettimään kuinka liike menestyy tuollaisella alueella, kun merimiehille on sataman lähelläkin moisia palveluja. Eikä monikaan ”kunniallinen” perheenisä halua näyttäytyä tuolla alueella, ainakaan päiväsaikaan.

Minulle oli paikkaa kehuttu ja sinnehän minä ”vihreänä” matruusina suunnistin uskoen sinisilmäisesti vanhempia skönöjä.

Liike löytyi heti kadun alkupäästä, kuten pitikin. Katselin hinnastoa silmät hellanrenkaina. Todeten tukanleikkuun olevan kultakaivos Alankomaissa. Tukanleikkuun hinnalla saisi läpi kulkemallani alueella suihinoton ja melkein panonkin. No tyypillisenä suomalaisena en sitten kehdannut poiskaan kääntyä, kun erittäin asiallisen näköinen nainen tuli kysymään toiveita. Katselin hinnastoa ja osoittelin siitä tekstejä kysellen sillä tavalla mikä mikäkin on. Sain selitettyä itselleni haluamani hiusmallin ja parranajon. Sitten vaan pukille, niin kuin on tapana sanoa.

Parturi lähti edelläni kohti tuoleja, jolloin näin ettei tytöllä ollut essun alla kuin minimaalinen hamonen. Eikä se paitakaan ollut mikään villapaita, kun katselin sitä selkäosaa. Minut ohjattiin tuoliin istumaan ja siihenhän minä tein oloni lokoisaksi. Tukanleikkuu kävi kuten ammattilaiselta kuuluukin ja pian olinkin hiustyyliltä juuri sellainen kuin olin halunnutkin.

Seuraavaksi vuorossa oli parranajo. Tuolin selkänoja laskettiin lähes makaavaan asentoon ja leukaan siveltiin jotain tuoksuvaa öljyä tai saippuaa. Kasvoille laitettiin, partaa pehmentämään kostea lämmin pyyheliina. Kolmannen pyyhkeen ollessa kasvoillani tunsin käden laskeutuvan reidelleni. Ihan niin kuin olin ehtinyt ajattelemaan. Olin puolinukkuvassa olotilassani ajatellut suihinottoa ja kuinka otollista se olisi juuri nyt. Parturi otti pyyhkeen kasvoiltani ja alkoi levittämään saippua/partavaahto yhdistelmää leukaani. Käsi jatkoi yhä reiteni silittelyä. Käden omistavaa ihmistä en makaavasta asennostani johtuen pystynyt näkemään, ainoastaan tunsin käden liikkeen. Käden tarkoitusperästä ei ollut epäilystäkään. Sen tehtävä oli saada kullini nousemaan pystyyn, mikä kävikin nolostuttavana nopeasti. Parturi teki työtään ja minä nautin molempien päiden käsittelystä. Pian avattiin vyön solki ja housunnapit. Autoin minkä voin, kun piti laskea housuja alemmaksi. Housut oli puolessa reidessä ja käsi oli jo kiinni kivikovan kaluni varressa liikkuen verkalleen ylös ja alas. Pian tunsin kuuman hengityksen terskallani. Sitä seurasi kostea ja kuuma suu. Parturi oli tässä vaiheessa lopettanut veitsityöskentelyn kaulallani. Makasin ja nautin kun tuntematon suu pumppasi kaluani sisään ja ulos. Koitin nousta katsomaan kuka ja mikä siellä imee, jolloin parturi painoi minua hartioista kevyesti takasin. Ymmärsin ettei minun pitänyt ryhtyä reuhtomaan vaan olla rauhassa ja nauttia. Avasin kuitenkin silmäni ja näin yläpuolellani hymyilevän parturineitokaisen, joka nikkasi silmää minulle hymyillen. Silmäni sulkien antauduin käsiteltäväksi. Käsi oli tullut suun avuksi ja nyt toinenkin käsi oli käytössä. Yksi käsi kulki tasatahtia suun kanssa kaluni vartta pitkin, toisen työskennellessä kiveksilläni. Työ oli varmasti hankalaa, koska minulla oli yhä housut puolireidessä enkä saanut jalkojani niin leveälle kuin olisin halunnut. Onnistui kuitenkin nuo kädet ja suu minut saattamaan laukeamisen partaalle. Kullini painui syvälle, miltei kurkkuun saakka ja samalla kieli teki liikkeitä terskani ympärillä. Sitten suu nousi miltei pois kalultani, jättäen vain osan terskasta suun ja kielen käsiteltäväksi. Tätä samaa jatkui tovin aikaa, tuntuen taivaallisen hyvältä. Epäilin vahvasti suun kuuluvan jollekin alan ammattilaiselle. Loppuhuipennusta koitin pitkittää mahdollisimman kauan, vaan ei sellaista kukaan rajattomasti kestä. Alkoi tuttu nykiminen kalun varressa ja sitten aloin ruiskuttamaan nesteitäni kohti imevää suuta. Pikaisesta hengenvedosta päätellen vastaanottajakin valmistautui tehtävänsä loppuun saattamiseen. Orgasmi tuli voimakkaana, reuhtoen lanteitani ylös alas ja jalkojani krampaten. Sykkimisen päätyttyä retkahdin tuoliin huohottamaan.

Hetken kuluttua hengitykseni tasaantui ja alkutoimenpiteet tehtiin päinvastaisessa järjestyksessä, paitsi että tekijänä olin minä. Nostin siis housuni ylös ja suljin housunapit sekä vyön. Parturi suoritti työnsä ammattitaidolla loppuun sekä kaiken päälle päätteeksi avasi minulle oluen valmiiksi. Nainen pesi kasvoni puhtaaksi saippua- ja partavaahdosta märällä pyyhkeellä ja asetteli vielä lopuksi kylmän pyyhkeen ihoa rauhoittamaan. Hetken kuluttua nousin ylös ja siemaisin pitkän huikan oluestani ja kävelin vastaanottotiskin luokse maksamaan koko hoidosta. Olin jo ymmärtänyt parturiliikkeen suolaisen hinnoittelun enkä pitänyt sitä enää ylihinnoiteltuna. Tiskin takana oli toinen nainen, liikkeessä oli siis ainakin kaksi työn tekijää. Samassa tein nokkelan oivalluksen. Tämähän oli luultavasti juuri se suu jonka sisässä olin ollut hetki sitten. Katsoin hyvännäköistä brunettia uudelleen ja tarkemmin. EI JUMALAUTA!!!! Sillähän oli tummaa parransänkeä leuassaan. Olinko minä umpihetero mennyt antamaan transsulle suihin?? Mitä ilmeisemmin näin oli päässyt käymään.

Kävellessäni takaisin ei tullut mieleenikään poiketa enää muussa hoidossa, mutta jotain muuta sen sijaan tuli mieleeni. En luultavasti ole ainut transsuun langennut, koska työkaverit niin innoissaan parturiliikettä suosittelivat.

Kiitos taas jos jaksoit lukea tänne saakka. Kaikkea ei aina pidä ottaa niin tosissaan.

1

4463

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • heh

      Onneks olkoon kokemuksestasi! Hyi VITTU !
      ma arvasin jo siin kohtaa etta se on joku mies ku se ämmä ei antanu nostaa päätä !

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Stubb jo paljon tunnetumpi kuin kaikki persut yhteensä

      Nyt on aika ottaa mittaa tunnettavuudesta, herrat ja narrit! Joku tuolla toisessa ketjussa väitti, että "persujen rivimi
      Maailman menoa
      49
      9901
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      12
      6685
    3. Persu Keskisarja on politiikan Uuno Turhapuro

      Asiantuntija luonnehtii Keskisarjaa Trumpin ajan Turhapuroksi, joka ärsyttää kokoomusta. – Keskisarjan känni-imago j
      Maailman menoa
      73
      6005
    4. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      40
      5881
    5. Oikeistohallitusten aikaan saannokset.

      Holkerin touhujen seurauksena lama. Aho jatkoi tuhoa osaamattomuudellaan. Katainen ja alkoi talouden alamäki. Sipilä ja
      Maailman menoa
      46
      4104
    6. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      263
      3006
    7. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      39
      2306
    8. Mikä asia on jäänyt kaivatustasi parhaiten

      mieleesi? 💬😀🙋🏼‍♂️😱
      Ikävä
      61
      1305
    9. Suomussalmen baarit

      Mikä homma on Suomussalmen baareissa? Niin jumalattoman vittumainen portsari oli eräässä nimeltä mainitsemattomassa paik
      Suomussalmi
      19
      1116
    10. Millä paikkakunnalla kaivattusi asuu

      Jäikö sydän jonnekin? Jos, niin minne tai mihin? Laita paikkakunta tai paikka ja kunta🤭 Esim. Helsinki tai Pubin vessa
      Ikävä
      48
      965
    Aihe