Maailmalla omilla lukemillaan

on tytöllämme eniten katsojia. Arvattiinkin.

http://photos.skatetoday.com/thumbnails.php?album=6
4392
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

todellakin huomattu.

Äänestä

Mikä kerho tuo, en ole kuullutkaan. Ilmeisesti luistelijapiirien oma pikku kerho.

Haetuin nimi googlella sekä www.fi haulla täällä, kumma ettei siellä Kiiran nimeä ensimmäisenä. Haetuin suomalainen nainen oli Janina Frostell .

http://www.optimointi.com/uutiset/index.php?itemid=299&catid=2

Äänestä

  • Selaaja kirjoitti:

    Googlefightin mukaan Kiirasta on enemmän juttuja kuin Janinasta.

    http://googlefight.com/index.php?lang=en_GB&word1=Janina Frostell&word2=Kiira Korpi

    Öh eiköhän se nyt ollut ihan toisinpäin kokeileppa uudestaan. Tai Janinaa on haettu ainakin enemmän Googlella. Ja Janinahan valittiin viimevuonna suomen seksikkäimmäksi naiseksi, Kiira ei ollut siis ykkönen edes Suomessa. Ja Janina sentään 15v vanhempi. millainen siis Kiira 15v päästä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tässä galleriassa kirjoitti:

on tytöllämme eniten katsojia. Arvattiinkin.

http://photos.skatetoday.com/thumbnails.php?album=6

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu