Mainoksen päähenkilö

Ihalainen, Viialainen vai Ahonen.
2236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kaikki käyvät...

Äänestä

esimerkki hyvinvoivasta ja ylensyöneestä SAK:laisesta.
Hyvin on jäsenmaksuja maksettu ja mässäilyyn riittää rahaa.
Ei olisi tarvinnut maksaa hirveitä mainospalkkioita. Olisivat panneet Ahosen vain läskiä syömään ja tehneet videon kotikonstein.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuka heistä kirjoitti:

Ihalainen, Viialainen vai Ahonen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu