sanokaas onko kukaan maistanut naisen kuukautisverta niin miltä se maistuu. olisi kiva maistaa miltä se maistuu. jos naisella ei ole mitään taudeja niin onkohan sen nauttiminen turvallista.
kuukautisveren juonti
chibiusa
31010
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
JA HYI SAATANA
Mutta sitä ei oikein voi juoda kun se ei juuri ole juotavassa muodossa, yleensä se on imeytynyt tampooniin tai vitturättiin.
Mutta sellainen synnytyksen jälkeinen verikusi, se vasta herkkua on
kuukautisverta, niin voin myydä sitä. Kyllä sitä saa juotavassa muodossa, koska minulla on kuukautiskuppi käytössä. Voin toimittaa sitä monta kupillista, koska minulla on runsaat vuodot. Toimitus tämän kuun lopulla, koska seuraavat kuukautiseni ovat silloin. Kiinnostuneet ottakaa yhteyttä meilitse, vastaan meileihini joka ilta ja tämä ei ole provo. Itseänikin kiihottaisi jos tietäisin että joku mies joisi kuukautisvertani.
[email protected]
Sivuni:
http://mariamaria85.tripod.com/