oon ihmetelly miten tämmönen kusettaminen on jatkunu jo jonkin aikaa,voittopottii tulee aluks 35 min ja pyydetään soittamaan moni ei edes hokaa sitä että kun lähetys loppuu niin rahoja ei jaetakkaan vielä.vaan seuraavan lähetyksen lopus joka alkaa tunnin päästä kun edellinen loppuu.ja välillä pyydetään vaan koko aikaa soittamaan.ei siinä vielä mitään sit joka lähetykses 10 min välein paljastetaan sen hetken nopein soittaja suuntanumero ja 2-3 ensimmäist numeroo eli 99 %siihen mennessä soittaneista tavallaan yritetään saada soittamaan uudestaan!!! tätä jatkuu koko lähetyksen ajan ja ekan lähetyksen lopuks.se olis aivan sama kun ostat vaik casinoarvan ja just kun olisit saanut jakajankäden raaputettua myyjä huutais tiskin takaa ei siin mitään voittoa ole heitä roskiin ja osta uusi siin voi olla isompi voitto.(soita uusi kärki aika ni takuupotti nousee näin voittopotissa)
Vastaukset 3
- itteänsä
kun luulevat että noista oikeasti voi jotain voittaa "parilla" puhelulla. mua lähinnä vituttaa vain että mtv vie hyvää ohjelma-aikaa tälläselle paskalle.
- noita...
...pelejä ihan oikeesti? Täytyy kyllä olla harvinaisen tylsä elämä....
- pumpökt
miks te katotte niitä jos ei kiinnosta, siinä tv laitteessa on varmaan nippeleitä josta sen kanavan voi vaikka vaihtaa. mulle ei tulis mieleenkään tuhlata rahojani tuollaiseen humpuukiin, se loppuu jos kukaan ei sitä käytä, ei ne huudata niitä misuja siellä viikkotolkulla jos kukaan ei soita sinne.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761632
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.106842En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203618- 131594
- 48556
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50538Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo68536- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510