Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Voi pyllysilimä

Karlsruhe ja Köln, yllättäen viimenen kohde kosahtaa...
5174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

luuserit kuinkakohan moni pelas kölniä tänää :DD

Äänestä

se köln johtaa...?!?

Äänestä

jes nyt tuo tasuri kii southampton pelistä kerhuse ja dijoni ja jukurit 2 egil kii

Äänestä

JA NYT TULEE TÄNNE RAHHOO...sen verran että voisin ottaa saikkua ja pitää toisen hiihtoloman putkeen...=)=)

Äänestä

Hehkutetaan hiljaa etteivät kuule :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tasurinhan ne hankaavat kirjoitti:

Karlsruhe ja Köln, yllättäen viimenen kohde kosahtaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu