sak mainos oli paras mainos suomen ahneita öykkäreitä vastaan.nyt käydään vaalimainoksista vaalitaistelua.miksi lopetitte hyvän mainoksen.onko sak herrojen talutushihnassa.yrittäjät ovat käyneet ahneeksi ja siirtävät firmansa halpatuonti maihin.
mainos
lapio
2196
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Yrittäjän ei olisi ollut syytä vetää hernettä nenäänsä tuosta mainoksesta. Vähän herää epäilys, että edes yrittäjän eivät itsekkään tiedä ketä kaikkia heidän pöksyissään touhuaa. Olisko aika katsoa peiliin.
www.youtube.com/watch?v=gLx-xnBEswo
Tuollahan sinä saat katsella "mainosta" vaikka tuomiopäivään, eli ainakin vaaleihin asti ihailemaasi hengentuotetta.
Muut ehkä tajuavat sinua paremmin, että SAK joutaa historian roskakoriin kommunismin seuraksi.
Maksa sinä vain kiltisti juomarahaa (SAK:n)herroille, että saavat lapin luksusmökeissään juovuksissa haaveilla takaisin sadan vuoden takaisia aikoja.
He ovat vähintäänkin yhtä lihavassa kunnossa, kuin yrittäjät. Viinaa ja ruokaa kun saa ostaa sinun rahoillasi.