vaalimainoksia. Sinivalkoisten puolueen ja perussuomalaisten, molempien mainoksia oli revitty. :-(
Turussa oli Tuomiokirkkosillalla
revitty ja sotkittu
9660
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
tekevät tuhotöitään aina ja kaikkialla kun selkänsä kääntää!
Olemme aloittaneet aktiivisen toiminnan sisulaisia puolueita vastaan. Itsepähän tätä kerjäsitte kun päästitte Suomen Sisun militantteja listoillenne.
hyvä ihminen että Suomen Sisu on Suomen Sisu ja Perussuomalaiset on Perussuomalaiset, hyvä luoja sentään!
Hyökkäämme mustapaitoja vastaan kaikkialla missä heitä tapaamme. Heitä on listallanne. Omapa on syynne. Olkaa seuraavissa vaaleissa viisaampia.
Miten Suomen Sisun tekemiset liittyy Perussuomalaisiin???
Suomen Sisu on jo soluttautunut kolmen eri puolueen ehdokaslistoille. Pitkän tähtäimen tavoitteena heillä on ottaa kokonaan haltuunsa niin PS, SKS kuin myös IKL ja yhdistää ne Sisun (ja Teemu Lahtisen) johtamaksi äärioikeistopuolueeksi. Ettekö te perussuomalaiset näe minne teitä viedään?
Perussuomalaiset -puolue tekee itse omat linjauksensa
ku ne linjaukset ilmestyy, ni tietää nuita katella ja ihmetellä. Vasta tuo varapj.(kuikka) sanoi että puolueella ei ole linjaa.
Suomen Sisu on salainen vapaamuurariloosi! Lisäksi järjestö on harjoittanut yhteistyötä ihmisiä kloonaavien alienien kanssa ja vieläpä lähes avoimesti. Sisun todellinen päämaja sijaitsee Walhallatownissa Kuun pimeällä puolella.
Tämä nyt paljastunut uutinen kannattaa siis ottaa lisäperusteeksi kun repii irti puolueiden julisteista vessapaperinpaloja ANTIFA-nimisen kiljukommuunin tarpeisiin.