Mazda 6 tuplaputket?

onko gt.n tuplaputkien kromipäät olleet lisävarusteita? kyseessä 2005 mallinen gt jossa ei sellaisia ole....mistäköhän sellaiset löytäisi?
61727
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

lippisjomppelta joka tulee vastaan.tuning tuning . motonet yms tilpehöörikaupat.

Äänestä
  • !!!

    Äänestä

Ovat olleet lisävarusteita ja ovat edelleen. Siisteimmät saat mazdan varaosatiskiltä.

Äänestä
  • Ehkä et huomannut, mutta joku jo vastasi kysymykseen.

    Äänestä

  • kille kirjoitti:

    Ehkä et huomannut, mutta joku jo vastasi kysymykseen.

    Mielestäni annoin edelliseen kommenttiin eriävän mielipiteen. Mielestäni orkkikset on siistimmät kuin ehdotetut tarvikeputket. Lue niitä viestejä...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hämmästynyt!123 kirjoitti:

onko gt.n tuplaputkien kromipäät olleet lisävarusteita? kyseessä 2005 mallinen gt jossa ei sellaisia ole....mistäköhän sellaiset löytäisi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu