SDP on Suomen syöpä

Sossut pilaa tän maan.
7247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Taidat olla täys paska,

Äänestä
  • Parempi paska kuin demari tai SAK-pelle.

    Äänestä

Suomi on vapaa maa, jossa saa ja on tervettä ilmaista mielipiteensä. Jos nimimerkkisi antaa viitteitä ammattiisi niin on aivan oikeutettua vaatia sinulta perusteluja kyseiseen väitteeseesi.

Olen melkoisen varma ettei sinulta saa asiallisia perusteluja tuohon.

Äänestä
  • Nykyään sosialidemokraattisen politiikan korkeimpia ja heitä yhdistäviä arvoja ovat: petos, valheet, manipulointi, kieroilu, laittomuus ja epäisänmaallisuus.

    Äänestä

ärsyttääkö häviö!!!

Äänestä
  • Siis EI.

    Äänestä

Lipponen, Liikanen, Uffe, Ahde, Paasio, Alho . . .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lehtori kirjoitti:

Sossut pilaa tän maan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu