Olen keski-ikäinen mies ja avioliittossa seksi ei ole sujunut aivan hyvin.Viime tiistaina tullessani kotiin vaimoni komensi minut makuuhuoneeseen sängylle selälleni.Hän sitoi käteni ja ryhtyi riisumaan minua,meni komerolle ja alkoi pukea ylleni vaippaa ja muovihousuja.Hyi hitto.Sain verkkarit jalkaan ja ohjeet että jos kastelen vaipan niin joudun hakemaan vitsan ulkoa.En uskaltanut mennä edes ulos,ja jouduin auttamaan vaimoani kotitöissä,ja hän tarkasti vaipan aina sopivin välein.Pelkäsin kuollakseni että tulisi vieraita,mutta onneksi ei tullut,illalla vietimme mitä parhaimman illan keskenämme.Sama toistui lauantaina ja jouduin siivoamaan koko talon.Mitä teen en kestä tällaista nöyryytystä oman vaimon toimesta,jonkun tuntemattoman kanssa ehkä se voisi onnistuaOtanko avioeron vai alistunko?
Voi pyhä Sylvi
Mitä teen
5483
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Teet vaimolle ensin selväksi, että moinen loukkaa sinua. Sitten keskustelette siitä, millaista tuhoa moinen aiheuttaa suhteellenne. Ja lopuksi... Jos vaimosi väkisin koittaa sitoa sinua, niin sen vertainen voimankäyttö on sallittua, että estät häntä.
Ja jos juttusi oli provokaatioita, niin suosittelisin pientä, häpeän sekaista itsetutkiskelua. Muussa tapauksessa, ryhdy toki mieheksi!
Kuseppas siihen vaippaasi ja kerro meille mitä tapahtui!
siihen
Sanot vaan suoraan että tällanen peli ei vetele!!
Sanot vaan suoraan että tällanen peli ei vetele!!