Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

pelivihjeet.com

Itellä taas kova luotto V5 ja kaksari vihjeisiin peesaan noita.
14567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

surkeet on teen vihit lopetaka ihmees jo.tai vaihtakaa vihijarii.

Äänestä

Pelkkiä huonoja arvailuja ei todellakaan mitään vihjeitä.Kannattaisi harkita mitä peesailee.

Äänestä
  • Kaikilla on huonoja kausia ,joskus taas uudestaan luotan tähän sivustoon ,kuin vuoreen.Aika harva ton rivin kiinni sai joten turha arvostella poikia.

    Äänestä

  • 123 kirjoitti:

    Kaikilla on huonoja kausia ,joskus taas uudestaan luotan tähän sivustoon ,kuin vuoreen.Aika harva ton rivin kiinni sai joten turha arvostella poikia.

    Eipä ole sivustolla sitä hyvää kautta vielä näkyny.Oikia peluri ottaa myös kaksareilla rahaa.Samaa olen mieltä,huonoja arvailuita ei vihjeitä.

    Äänestä

  • Tumppi Tomppa kirjoitti:

    Eipä ole sivustolla sitä hyvää kautta vielä näkyny.Oikia peluri ottaa myös kaksareilla rahaa.Samaa olen mieltä,huonoja arvailuita ei vihjeitä.

    Kirjoitellut sokeitako te olette suurin osa runnerin pari vihjeistä on osunut Sir serifos valtari jne jne.

    Äänestä

  • en ole täällä lämpimikseni kirjoitti:

    Kirjoitellut sokeitako te olette suurin osa runnerin pari vihjeistä on osunut Sir serifos valtari jne jne.

    up look

    Äänestä

ainakin eka kirjottaa kaippa niitä tääl on sekattu.eikä se paljo lohduta jos saa kolme neljä kaksarii viikos kiinni,ko muut on ihan syvältä.pellejä te ootte

Äänestä
  • jos ei 190 kertoimiset kaksarit porukoille riitä naurattaa vähän.

    Äänestä

  • 123 kirjoitti:

    jos ei 190 kertoimiset kaksarit porukoille riitä naurattaa vähän.

    on tainu vihijari nähäny unta vai onks ne piironkipelejä ne 190 kertsut.ei oo sulla mitää annettavaa pelihommii.

    Äänestä

  • horzeblac kirjoitti:

    on tainu vihijari nähäny unta vai onks ne piironkipelejä ne 190 kertsut.ei oo sulla mitää annettavaa pelihommii.

    Saanen oikaista ,että itse en ole sivuston kanssa missään tekemisissä olen vain henkilö ,joka seinäjoelta sai sir serifoksen kautta 190 kertoimisen kaksarin kiinni. Minä en vihjata osaa se on ihan totta.Siksi uskon muita

    Äänestä

123 on yhtä kuin moonrunner taitaapi olla pannassa ravialla nykyään.

Äänestä
  • Tuo on törkeä väitös ja ei pidä paikkaansa.Onko tämä Moonrunner todella bannissa tuolla ravialla no on varmaan sitten ylläpidossa jotain vikaa.

    Äänestä

  • 123 kirjoitti:

    Tuo on törkeä väitös ja ei pidä paikkaansa.Onko tämä Moonrunner todella bannissa tuolla ravialla no on varmaan sitten ylläpidossa jotain vikaa.

    Noista vihjeistä mitä mies on pelivihjeet.comissa minulla antanut. Täällä suomi 24 voitaisiin koittaa pitää joku taso tässä haukumisessa ,kun kukaan ei täällä niitä pelihommia sitä sivustoa paremmin itsekkään osaa.

    Äänestä

Lopettakaa ny ihmees jo surkeuren huippu on teiti vihjeet

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


123 kirjoitti:

Itellä taas kova luotto V5 ja kaksari vihjeisiin peesaan noita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu