Kepulaiset ulos

Oopperan hallituksesta heitettiin keput pihalle.

Nyt voi tervehtyminen alkaa.

http://www.yle.fi/uutiset/vasen/id55073.html
2261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Helsinkiläiset eliittipaskiaiset pääsevät riehumaan vapaasti.

Kiintiömulkkuja Suomen Pankissa ovat Liikanen ja Loueposki.

Äänestä

hyvä kepu ääni teille !!
Rehellisyys maan perii, Kepu rahat

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Oopperasta kirjoitti:

Oopperan hallituksesta heitettiin keput pihalle.

Nyt voi tervehtyminen alkaa.

http://www.yle.fi/uutiset/vasen/id55073.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu