Ostitte sitten 50000 eurolla 150 euron vanhan jenkkifilmin!
Tuskin paremmin olisitte voineet jäsenistön rahoja käyttää!!!!
Tuskin paremmin olisitte voineet jäsenistön rahoja käyttää!!!!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
http://www.youtube.com/watch?v=tdIzoRh-ZR4&mode=related&search=
KGB , VOI VITTU SENTÄÄN ,onnea kaikenmaailman ihalaisille ja vitun viiaalaisille ootte te melkoisia äijiä!!!vaaleissa tavataan!!!
että ei SDP:n kannatus tästä KGB:n jenkkifilmistä huolimatta lähde välttämättä hirmuiseen nousuun, vaikka yritystä oli!!!mutta oli se vähintäänkin aika erikoinen veto,ihmeellinen on tää SAK:n logiikka VOI VITTU SENTÄÄN!!!!!
Suoraan ostaa ahosen jokelle vaikka 65 HK:n sinistä lenkkiä ja joke ois näytellyt niin kuin siinä ekassakin mainoksessa, ja jäsenten liitonmaksuja ei olis näin paljon tarvinnut törsätä?
Näinkö suomalainen työ voittaa ?
Olisi edes käytetty suomalaisia näyttelijöitä.
Rimanalitus.
Kuvittele itse. Tuli tehtyä helvetinmoinen moka. Hävettää ja vituttaa kun kansa nauraa. Aika on lopussa. Maksettu mainosaika kuluu ja mainosta ei ole. Mieleen ei tule muuta kuin kaikkien eldorado, amerikka. Siellä on kaikkea ja kaikki mahdollista.
Ei tuolla järjenjuoksulla joka valitsi alkuperäiset mainokset voi saada mitään kelvollista aikaiseksi. Edes ostamalla.
Alkaa kaatua omaan mahdottomuuteensa koko kampanja. "Ulkoistettiin" sitten viime vaiheessa koko homma vanhalle jenkki filminpätkälle ja dubattiin spiikki päälle.
No, äänestetään nyt silti, vaikka kokoomusta sitten.
voisivat ajatella miten meillä olisi työolot ellei näitä sääntöjä olisi? Eikö jo nyt työnantajat yritä ottaa kaikkea omiin käsiinsä. Meillä ei työpaikalla saanut edes ola sairaslomalla kun työnantajalta paloi päreet. Haluaisitteko että täällä olisi Kiina-ilmiö, hyvinhän sillä 30e kuukaudessa pärjää. Ihme touhua, pikkukakarat jotka elävät vanhempiensa rahoilla kirjoittavat tänne ja kuvittelevat olevansa niin porvaria, voi jessus.