Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Ilmainen vinkki

Älkää ikinä pelatko uefan pelejä! sisältää uefa cupin ja champions liigan. Ette voi voittaa. Säästäkää pelihimoiset kerrankin rahanne ja pitäkää vaikka välipäivä jos siihen pystytte.

Ps. Tosin tänään löytyy aivan huipputupla mestiksestä ja nhl:stä
1300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Champions liiga on huono pitkävedon kannalta, mutta monivedossa on yleensä helppoja parin maalin tuloksia, niinkuin esim eilen 2-1, 1-0 ja 1-1. Eli seuraavalla Champions liiga kierroksella monivetoa, ei pitkävetoa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jamesonz kirjoitti:

Älkää ikinä pelatko uefan pelejä! sisältää uefa cupin ja champions liigan. Ette voi voittaa. Säästäkää pelihimoiset kerrankin rahanne ja pitäkää vaikka välipäivä jos siihen pystytte.

Ps. Tosin tänään löytyy aivan huipputupla mestiksestä ja nhl:stä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu