Kun karpelan edellisestä mainoksesra tuli paljon negatiivista palautetta - keskustaa jopa haukuttiin vanhollisten puolueeksi, niin kiirellä on tehty uusi mainos m. hytösen avulla.
toiv. pidätte
http://www.youtube.com/results?search_query=karpela
toiv. pidätte
http://www.youtube.com/results?search_query=karpela
Vastaukset 6
Vanhimmat
Mitätön on mitätön vaikka kuinka muovattaisiin.
Tyhjä on tyhjä.
Tanja kotiin hoitaan lapsiaan,hoitakoot viisaammat Kulttuuriministerin hommat!
- olisivatpa muutkin. Tämän päivän Hesarikin kertoo, että Tanja sai taideväeltä toiseksi parhat pisteet toiminnastaan opetusministerinä (Cleas Anderssonin jälkeen). Muut viime aikojen opetusministerit jäivät kirkkaasti jälkeen. Tanja on arvostettu myös ministeriössä.
Viestisi vilisee virheitä. Kirjoitusvirheitä, asiavirheitä ja ajatusvirheitä.
Aika kömpelö yritys, mutta ei se "opetusministeriä" (!) auta, eikä muitakaan.
ja missä asiassa. Väitätkö, että Tanja Saarela ei ole toinen opetusministeri (kansanomaisesti kulttuuriministeri)? Ainoa virheeni oli pieni kirjoitusvirhe Clas Anderssonin etunimessä (kyseisen etunimen kirjoitusasuja on monia). Luepa se Hesari, niin saat vähän tietoa. Taidat itse olla vähän kömpelö - älyllisesti.
Oikolukijaa tai alkeiskoulutusta tarvitset!
Tanja Saarela tarvitsisi hyvin perusteellista yleissivistävää peruskurssia, noin viisi vuotta alkajaisiksi.