Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tuplaaa

89 Rapperswil - ZUG
Merkki: 2, Kerroin: 2,80
92 Newcastle - AZ
Merkki: 2, Kerroin: 3,80
Kokonaiskerroin 10,64
Pano 10,00 €

Newcastlel on poissaoloi ja tota AZii kannattaa kokeilla ku kerroin on noin hyvä. Sit ZUGille tarjotaa kans ylikerroint ja silleen. Ei tätä jaksa perustella
1149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vitu rasisti homo tepot tääl tulee kohta valittaa että oon somali. Haistakkaa vaa paska ja kyllä siitä tepin kuvasta jo voi päätellä, että äijä on kehari/ähläm somali. HAhahahahhaaaaahaahahhahhaha näin muuten tepin eilen Hakaniemen seksikaupassa ostamas dildoja ja sen jälkeen se meni sporaan ja joutu maksaa tarkastusmaksun hahahaahahahahahah! Siinä meni karkkirahat tepiltä ja pelirahat samal! HAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ahmedd kirjoitti:

89 Rapperswil - ZUG
Merkki: 2, Kerroin: 2,80
92 Newcastle - AZ
Merkki: 2, Kerroin: 3,80
Kokonaiskerroin 10,64
Pano 10,00 €

Newcastlel on poissaoloi ja tota AZii kannattaa kokeilla ku kerroin on noin hyvä. Sit ZUGille tarjotaa kans ylikerroint ja silleen. Ei tätä jaksa perustella

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu