Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

4 kertaa aamussa

tänä aamuna tuli taas surruteltua neljä kertaa itselleni orkku.jonain päivinä vaan tekee hirveesti mieli :)
910337
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Olen parikymppinen sihteeri pienessä metallialan firmassa. Haalaripukeiset miehet vilistävät koko ajan silmieni edessä. Tiedän että saan tänää kotona kun poikakaveri tulee intistä lomilta.

Mutta silti kävin ruokatunnilla vessassa hieman helpottamassa oloani. Pikkuhousut olivat jo niin märkänä että jouduin piilottamaan ne laukkuuni. Varapöksyt jalkaan ja päivä jatkuu.

Hiusharja antoi helpotusta ja illallahan saan kovaa ja jäntevää pitkään...

Äänestä
  • toimin tuotantopäällikkönä konepajalla. Meillä on osastosihteerinä varsinainen herkkupeppu ja aina ihailen hänen ulkonäköään. Usein menen veskiin ja päästän paineet kullistani häntä ajatellen. Toivoisin, että joskus pääsisin oikein "il nature" häneen. Voisinpa vaikka kuitata haalarit varastosta, jos on hänelle tarpeen.

    Äänestä

himokas likka on must. vittu tekee kutaa mutta haluun tuntee isoo tunnetta ja kuumaa himoo

Äänestä

Vaimon perse veressä -panettais. . ei kun kädelle,
Naiset vaikka isossa mareketissa / ostsokeskuksessa. Ette tidä mitä teistä ajattelen - ah tuo ihana ISO peppu - mentäiskö sovituskoppiin - haluisin nuolla sitä ja paneksia. . Sinäkin ihanuus siinä.
Mentäiskö panolle - teille vai meille. .Haluisin nannattaa sua. -likuportaissa - ooh Sinä siinä edessäni - horjahda taakse päin paina pyllysi mun etumukseen . . Pahimmassa tapauksessa on mentävä marketin vessaan ja handulle. . .jos ei jaksa kotiin. . . tämä on hirveetä.

Äänestä
  • tulee... olispa hienoa kuvitella tollanen sponttaanisti toteutettu pano....muuten kumma juttu... ootteks miehet koko ikänne sellasia, et aina panettaa? Vai joku tietty ikä. Minä nainen 36 ja viime kesästä panettanut koko ajan. Aina tekis mieli ja missä vaan. Koskaan ennen ei oo ollut tällästä. Toisaalta hienoa, mut toisaalta...miesystäväni kanssa ei nähd. tarpeeks usein, et helpottais. Dildokin hajos liikakäytöstä...uutta pitäis läht sielt ostoskeskuksesta hajeskeleen.... ;D

    Äänestä

  • ei haittaa, vaikka perse on veressä.... nai mua silti mielellään... :)

    Äänestä

  • ostosreissusta nyt kirjoitti:

    tulee... olispa hienoa kuvitella tollanen sponttaanisti toteutettu pano....muuten kumma juttu... ootteks miehet koko ikänne sellasia, et aina panettaa? Vai joku tietty ikä. Minä nainen 36 ja viime kesästä panettanut koko ajan. Aina tekis mieli ja missä vaan. Koskaan ennen ei oo ollut tällästä. Toisaalta hienoa, mut toisaalta...miesystäväni kanssa ei nähd. tarpeeks usein, et helpottais. Dildokin hajos liikakäytöstä...uutta pitäis läht sielt ostoskeskuksesta hajeskeleen.... ;D

    Siitä asti kun karvat alkaa kasvaa, haluamme koko ajan vain panna. Minä ainakin. Mistähän löytyisi tarpeeksi halukas nainen?

    Äänestä

  • -sekosormijärjestelmä sotkemaan , , senat sakaisin . .

    Äänestä

tekee kirjottelemassa täällä? Menkää omalle puolellenne tai yleiselle - mars.

Jöötä pitävä Mies

Äänestä

Kommentoi aloitusta


himokas nainen kirjoitti:

tänä aamuna tuli taas surruteltua neljä kertaa itselleni orkku.jonain päivinä vaan tekee hirveesti mieli :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu