Ja edullisesti! Uusi 3h k parveke keskustan tuntumassa Margit-saaren kohdalla. Täydellisesti varustettu koti. Näköala etelään pitkin Tonavaa. Hyvät liikenneyhteydet. Soita 040-7394137 tai emailaa [email protected]. Katso: personal.inet.fi/koti/rantasaari (ilman www)
Majoidu mukavasti Badapestissa
1
878
Vastaukset
- Janhuzet
Tultiin sieltä juuri eilen.
Suosittelen lämpimästi, varsinkin jos matkustat perheen kanssa!
Mukavasti tilaa verrattuna hotellihuoneisiin, Riittävät palvelut lähellä, HEV-juna kulkee n.5 minuutin välein ihan vierestä, jolla tosi helppoa ja nopeaa siirtyä keskustaan ja nähtävyyksille.
Kaupan päälle tuli vielä kullanarvoiset ohjeet omistajalta, joten 4 päivän pikamatkamme onnistui loistavasti.
Budapest kaikin puolin muutenkin oli miellyttävä kokemus, jonne matkustamme vielä joskus uudestaan pidemmäksi aikaa. Ja aivan varmasti tähän samaan osoitteeseen, jos vain pääsemme.
Kiitos kaikesta, Cristina!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai908546Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki424748Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.414421Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?
Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit462623Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.991500- 401306
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441256Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641162Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota391160Kannattaa toimia yleisesti ottaen
Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo1671100