Hiljaista tuntuu olevan tällä palstalla, veikö Oululaisen "budogurun" käryäminen harrastajat seuroista, vai?? Varmastihan tapaus vaikutti harrastaja määriin, itse en ainakaan lapsiani tämän lajin pariin päästä.
Hiljaista on tällä
palstalla...
6680
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
www.tkdharrastajat.net/Foorumi on melko aktiivinen keskustelupalsta joka keskittyy taekwondoon.
"itse en ainakaan lapsiani tämän lajin pariin päästä"
Tee mitä lystää. Eipä voisi vähempää kiinnostaa. Syyllistä sinä idiootti vaan lajia. Rikoksiin syyllistynyt häiriintynyt henkilö olisi kyllä löytänyt uhrinsa tavalla tai toisella. Luuletko tosiaan, että TKD:n harrastajat katsovat tapahtumia hyvällä? Yhden henkilön törttöilyistä ei voi syyllistää koko Suomen harrastajia. Vai voiko? Kasvaisit aikuiseksi, kun sulla ilmeisesti on lapsiakin kasvatettavana.
totta viserrät. ei yhen ihmisen takia koko lajia voi syyllistää.
voi olla samaa mieltä Vanha kettu.Hienoa
No hyvä, että ollaan edes jostain samaa mieltä. Mielipiteet ovat yleensäkin kuin anus. Kaikilla on sellainen ja useimmiten se haisee. :)
Totta siinäkin. Onhan sullakin mielipiteitä.