Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tuplagines kärsitty....lomille mars!

Jep eli AUkiin lähti joensuun poika ja vuosi intissä sit... tänään rahaa tulee jos nämä osuu

SSV-Gunners 3 1
Oilers-Erä 2 1
Classic-SPV 1

Panos 13€
6752
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Morjens Ahhhh!

Sähän sanoit, että ei AUK:lle et sillei hei! Muista nyt kuitenkin, että jos menee aukkiin, niin menee myös RUK:hon et sillei hei! Muuten kotiin sieltä hei! Et kai oo sekaantunu mihinkään seksiskandaaleihin. Niitä tuntuu varuskunnissa riittävän hei! Tepin komppaniassa ei neitejä ollut, joutu oottaan lomille et sillei hei!

Äänestä
  • jos ei kysytä sinne, ehkä toimisto au:ksi ja kersanttina poies...

    en oikeastaan edes halunnut aukiin mutta sinne laitettiin niin käydään nyt pois

    meidän komppaniassa on kyl pari kaunista neitoa mut ei onneksi mitään skandaalia ;D

    Äänestä

  • nähnytkään mitä sun valokuvaa katselee niin melko varmasti sut on vapautettu intistä!

    Äänestä

kannattiko olla särmänä ja kärsiä 6kk vielä sen jälkeen kun muut pääsee pois ?
Aika monta päivää oot saanu olla intissä totakin vaivasta vetosummaa varten :)

t. lepo asento lepo asento lepo asento lipas lakki päähän big mac big mac big mac ateria

Äänestä
  • Jos vuodeksi jää ni sitte se on rukkiin mentävä!Toki itteähä ei homma niin kiinnostanu,puolella vuodellahan sitä onneksi selvis!Säbällä jatkat,erä vois kusasta ton lapun..Mut hyvältä näyttäis näköjään 4-2.

    Äänestä

käteen veto!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ahhhh kirjoitti:

Jep eli AUkiin lähti joensuun poika ja vuosi intissä sit... tänään rahaa tulee jos nämä osuu

SSV-Gunners 3 1
Oilers-Erä 2 1
Classic-SPV 1

Panos 13€

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu