Kolmen

Tuskin tietää että paljonko keskiverto työssäkäypä ihminen hankkii. miettivät vain paljollako ihminen pysyy hengissä ja loput kapitalistien pussiin Kapitalisteja suosivia puolueita=Kepu Kokoomus Ja nykyisin Demarit.
3283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Porvari kappitalistit jyllää suomessa. palkkatyötä tekevät ihmiset kortistoon, työt kiinaan ja optiot kasvaa menttaliteetilla homma pelaa.

Äänestä
  • Vielä perussuomalaiset jotka pelastaa meidän lapset meitä eivät ehdi, koska kansa vielä nuolee kyykyttäjiensä persettä.

    Äänestä

  • on1 kirjoitti:

    Vielä perussuomalaiset jotka pelastaa meidän lapset meitä eivät ehdi, koska kansa vielä nuolee kyykyttäjiensä persettä.

    Itsenäisyyspuolue, joka on sekä kansan että Suomen asialla, ei ainoastaan toisen asialla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kopla kirjoitti:

Tuskin tietää että paljonko keskiverto työssäkäypä ihminen hankkii. miettivät vain paljollako ihminen pysyy hengissä ja loput kapitalistien pussiin Kapitalisteja suosivia puolueita=Kepu Kokoomus Ja nykyisin Demarit.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu