Näyttävät olevan kokoomuslaisia, jotka häiriköivät näillä palstoilla.
Mutta ei hätää, sallittakoon se heille.
Heillä pyörii nyt sukat jalassa joka suuntaan.
Mutta ei hätää, sallittakoon se heille.
Heillä pyörii nyt sukat jalassa joka suuntaan.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
presidentin vaaleissa kirjoittelu oli aivan törkeetä,silloin valjastettiin jo suojeluskuntaa ja uhattiin ottaa rynkky ja lähteä liikenteeseen.Nyt sentään hiukan rauhallisempaa,ei kannata välittää kyllä asialla olevan tunnistaa.Itse olen ääneni antanut ja muutaman kommentin kirjoittanut pahimmille pelleille.Päiväkävelyllä katselin että perusuomalaisten kioskilla oli kova ruuhka ja vasemmistoliiton kioski oli kiinni?? Aika outoa kun ollaan sentään Tampereella.
Ei tässä edes porvarin hermoja tarvitse menettää, täällä on nyt niin paljon hauskaa luettavaa mm. oikeusministeri Luhtasen verosekoiluista.
Mihinkäs meidän propagandaviestejä muuten edes tarvittaisiin, kun SDP ja SAK sotkevat ihan itse oman kampanja-asetelmansa?
Henkilökohtaisesti terrorisoin lähinnä vihreiden palstalla:) Siellä pyörii oikea fasistien invaasio. Demareiden palsta on täynnä Luhtasta, eikä muillakaan mene juuri paremmin. Tulinkin tänne siitä syystä, että tämä on vähiten täynnä paskaa. Voi ehkä vielä vaihtaa ajatuksia asioistakin ilman "itse olet hölmö!" tyyliä. Eiköhän se meno maanantaihin mennessä rauhoitu.