Antti laulaa playbackinä!!!!!!!!!

juuri äsken telkkarissa esimerkiksi
101381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

livenä, mut eihän Ana voi, kun se ei osaa laulaa!

Sanohan ne sillon tu9omaritkin että se on huono laulamaan.

Äänestä

tanssin,silloin lauletaan taustanauhan päälle,kuka muu tanssii itse ja laulaa livenä?kerro?

Äänestä
  • Esim. Laura Voutilainen, Jari Sillanpää.
    Mutta hei, nehän osakin laulaa!

    Äänestä

tanssi ja laula yhtäaikaa,eihän se ihan livenä sellaisenaan onnistu,oletko tyhmä,luuletko madonnan laulavan livenä?ei laula.Antilla on show,mahtavaa,tykkän,tykkään!Nopeissa biiseissä lauletaan taustanauhan päälle,mitä sitten,onneksi meillä täällä suomessa on tarjota muutakin kun rokkia,tanssimusiikki on pop!

Äänestä
  • kuin nauraa näille pahansuoville pikku suunsoittajille. Toki täytyy antaa irtopinnoja siitä, kun jaksavat tätä samaa paskaa jauhaa vuodesta toiseen. Mutta kyllä vielä siperia opettaa...näitäkin.

    Äänestä

  • Emma-gaalassa esiinty kaikki muut artistit ja bändit livenä, jopa Lovex, ja sit tää yks hyppii ja pomppii pitkin lavaa mikki kiinni. Jos mä lähden keikalle, niin mä lähden nimenomaan KUUNTELEMAAN musiikkia enkä katsomaan mitään peffan ketkutusta. Senkin tekee paremmin Hunksit ku joku Tuisku. Jos häiskä on saanut levysopparin tanssitaitojensa takia, niin kyllä sit melkein kannattais harkita alan vaihtoa. Sitä paitsi, Suomessa on hemmetisti artisteja, joita hävettäisi esiintyä play-back-pillipiiparin viitta harteilla.

    Äänestä

  • Eipä kehdata sotkea Tuiskua ja Madonnaa samaan kirjoitukseen, koska heistä ei voi puhua edes samana päivänä. Tiesitkö, että on olemassa artisteja, jotka pystyvät liikkumaan ja laulamaan samaan aikaan?? Ja Madonna on popin kuningatar, joten jätettäköön hänet rauhaan tämän asian tiimoilta.

    Äänestä

  • -@- kirjoitti:

    Eipä kehdata sotkea Tuiskua ja Madonnaa samaan kirjoitukseen, koska heistä ei voi puhua edes samana päivänä. Tiesitkö, että on olemassa artisteja, jotka pystyvät liikkumaan ja laulamaan samaan aikaan?? Ja Madonna on popin kuningatar, joten jätettäköön hänet rauhaan tämän asian tiimoilta.

    Haluan tietää!

    Äänestä

  • artistit ? kirjoitti:

    Haluan tietää!

    maailmassa monta on ihmeellistä asiaa, ne hämmästyttää kummastuttaa PIENTÄ kulkijaa..

    Laura Voutilainen, Jari Sillanpää.
    Mut hei ne osaakin laulaa...

    Äänestä

  • kyykyttäjä... kirjoitti:

    maailmassa monta on ihmeellistä asiaa, ne hämmästyttää kummastuttaa PIENTÄ kulkijaa..

    Laura Voutilainen, Jari Sillanpää.
    Mut hei ne osaakin laulaa...

    OSAAHAN ANTTIKIN LAULAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    T: ANTIN HAUKKUMISEEN ÄRSYYNTYNYT 15 V fantyttö

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


inaf kirjoitti:

juuri äsken telkkarissa esimerkiksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu