HALME & SNKY & HALME

Mikä on tämä juttu Halmeesta ja SNKY:stä jota täällä on jauhettu monta päivää?
1193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Halme täytti natsipuolue SNKY:n kannatuskortin kun ei ilmeisesti tiennyt ihan mitä Väinö Kuisma ja kumppanit ovat miehiään. "Natsiführer" Kuisma pyysi myös Halmetta puolueensa ehdokkaaksi, mutta onneksi Tony tajusi kieltäytyä ja valitsi kunnon puolueen eikä Kuisman pellesakkia.

Väinö Kuisma kirjoitteli tänne ennen useilla kymmenillä eri nimimerkeillä itseään ja puoluettaan mainostaen, mutta nyt kun Kuisman omakin vaalimenestys jäi alle 400 ääneen, niin hän on kadonnut. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiemätön kirjoitti:

Mikä on tämä juttu Halmeesta ja SNKY:stä jota täällä on jauhettu monta päivää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu