Vaikka olen itse nainen, yllätyin tosi positiivisesti nähtyäni Dollsien shown Stockholm-klubissa perjantaina! Johanna veti hyvän juonnon ja esiintyjät oli tosi hemaisevia harvoin tollasii suomessa edes näkee! Siel oli joku uusi tummatukkainen tyttö joka oli tosi kaunis ja koreografia oli tosi makea. Odotan innolla Snoop Doggyn kuvia ja bilekuvia Dollsien sivuille, heil on tosi mielenkiintoinen kuvagalleriakin! Saitte nyt musta uuden fanin!
http://www.dollsdancers.fi
http://www.dollsdancers.fi
Vastaukset 30
Vanhimmat
Älä Johanna jaksa. Noloja olitte siellä bändäreinä sen ympärillä ... !
Ja show oli hirveä, koska ette osaa tanssia ollenkaan.
oli niin kauheita
Hei Dollsit!
Kannattais edes hitusen yrittää muokata kirjoitustyyliä ja sanavarastoa verrattuna nettisivuihinne. Ai niin, eihän tässä lukenut että ne GLAMOUR -vaatteet on ihan Jenkkien postimyynnistä tilattu...
Vinkkinä: jopa "katukaupassa" ylisuuret silikonit, pilalle kärvennetty blondipehko halpa tekorusketus luokattomiin transurytkyihin käärittynä on soooo last season...
Hei, teillä EI ole faneja. Parhaassakin tapauksessa herätätte katsojissa vain myötähäpeää, sukupuoleen katsomatta.
Aivan mahtavaa saada uusi Dolls-ketju! Päiväkirjasta päätellen Jossu ja Jussu elävät edelleen omassa harhaisessa rinnakkaisuniversumissaan, jossa he ovat upeita, kauniita ja kadehdittuja.
Lisää tätä, pakko saada!!
Upee show oli näin sen myös!
Jos nämä Dolls naiset eivät muka ole upeita ni sitten ei oo kukaan. Uusimmassa Hymyssä myös ihanat kuvat ihanista siskoista.
Olen vannoutunut fani!
Voi ei, kyllä on näillä neideillä huono itsetunto kun käyvät täällä kehumassa itseään eikä tämä ole edes ensimmäinen ja tuskin viimeinen kerta. Te ressukat ette ymmärrä mitään tyylikkyyden päälle kun luulette sitä itse olevanne. Kuten joku tuossa jo sanoikin - so last season.
Eikö teitä yhtään edes hävetä, annoitte jenkin urpoille kuvan, että Suomessa on noin miehekkäitä naisia? Idarit.
"Viisi yötä oli aivan liian lyhyt aika viettää siellä, mutta töiden takia piti palata takaisin tänne syrjäiseen lumimaahan.."
Olkaa hyvät ja muuttakaa pois! Ei teitä tänne kukaan pakota jäämään, Jenkkilään sovitte enkä edes viitsi kertoa miksi.
Säälittää tällaiset ihmiset kun eivät ymmärrä miten hävettäviä ovat.
ovt , siinä menee kyykkyyn jo ruma Lampeniuskin. Nämä kaksi ovat niin kateellisia, rumia sinkkuja ja siksi kai jäävätkin. Sattuiko paljonkin? Me tiedämme kyllä, ketä pikkupiiperröisiä (lue sääliä) siellä viestinä takana piilee oliko se ip 196.....
Tää nyt menee jo niin naurettavuuksiin että nolottaa. Hymyssä poseeraaminenkin aiheuttaa myötähäpeää. Glamuuria kerrakseen, heh. Todelliset starat eivät lueskele netistä itseään koskevia jauhamisia vaan jättävät ne omaan arvoonsa.
Mulle on ihan sama mitä noi duunaa, jos ne kerran onnellisia on noin. Mutta käyttäsivät energiansa etenemiseen täällä roikkumisen sijaan. Joku ei nyt täsmää.
Ja kohta joku "hienomies espoosta" tulee avautumaan yrittäjien arvostuksesta ja naiskauneudesta omaksuttuaan ensin idolinsa retoriikan ja ilmaisutyylin.
olivat seksikkäitä näin itsekin. ei ihmekään et nää jenkkiräppärit tykkäs. on meil täällä härmässä ainakin helmi naisia jos ei muuta.
ihmisellä on tilaisuus mollata itseään kauniimpaa näin helposti.
Jos ihmisellä on silmät päässään, niin niin näkeehän se että tytöt ovast nättejä. En tunne tarkemmin näitä Dollseja - ainoastaan tästä viestiketjusta ja kävin sivuston kurkkaamassa.
Jos joku nyt luulee minua Dolls-tytöksi niin ai ai kuinka olisi kiva.
En vaan kertakaikkiaan tajua tätä ihmisten ulkonäön mollaamista.
Jos mollaaja on kauniimpi kuin joku näistä Dollseista niin olisi varmaan jossakin missikisoissa tai vastaavassa jo näkynyt. Toisaalta voisi silloin olla muutakin tekemistä kuin istua parjaamassa jonkun ulkonäköä netissä.
Jään kiinnostuksella odottamaan reaktiota viestiini. Saanko hetken ajan tuntea itseni kahdehtittavan kauniiksi?
Lista kerätty tältä foorumilta viikon aikkana eri ikäryhmistä ruman ulkonäön perusteella teilatuista naisista (Suomen rumimmat naiset?)
Dollsit
Susanna Sievinen
Susan Kuronen
Jasmin Mäntylä
Lenita Airisto
Tanja Saarela
Oikeastiko Suomen kansalaiset ovat pääsääntöisesti näitä kauniimpia?
Dollsit - Rumia kun fan
Susanna Sievinen - ruma nelikymppinen alkkis
Susan Kuronen - tyhmyys rumentaa lisää
Jasmin Mäntylä - mieleen jäänyt Hymyn valaskuvat
Lenita Airisto - kaunis 50 vuotta sitten
Tanja Saarela - kaunis 15 vuotta sitten
No Jasmin Mäntylä on oikeasti kaunis. Tanjakin on. Lenita oli aikanaan kaunis ja myös nyt ikäisekseen sipakka. Kuronen on tavis ja Sievinen oli parikymppisenä sellainen pikkusievä, nyt rankka elämä vienyt veronsa. Dollsit vois olla ok, jos meikkaisivat ja pukeutuisivat tyylikkäämmin. Tekotukatkin voisi olla hillitympiä.
Nää nyt on näitä netin juorupalstoja. Ei näitä ole pakko lukea. Sullakin on varmaan parempaa tekemistä.
ovat ehkäpä kauneinta kansaa mitä olen missään tavannut. Olivatpa he minkäikäisiä hyvänsä. Ja kauniit käytöstavat tekevät vielä paremman vaikutuksen. Ystävällinen hymy vaikkapa lentokentillä paljastaa heti suomalaisen ja se ihanan itsevarma olemus, huokuu hyvää oloa ja säteilee ympärilleen. Nämä mainitsemasi naiset ovat niiin rumia verrattuna valtaväestöön.
Jasmin Mäntylä tosiaan on oikeasti kaunis, luonnossa häntä aina Oulussa näkee, enkä ole kertaakaan nähnyt häntä ns. huonon näkösenä. Aina upea, Suomen kaunein nainen. Kauniit kasvot, kaunis naisellinen vartalo, ihana lumoava hymy, pitkät nätit hiukset ja kokonaisuutena aivan upea. Ykkönen.
tosi kauniita:
http://www.dollsdancers.fi/gallery/img/14/IMG_9344.jpg
http://www.dollsdancers.fi/gallery/img/6/tukiainenjohanna_0388_web.jpg
http://www.dollsdancers.fi/gallery/img/6/dollss 2 145JPG.jpg
;-D Ja kaikki jotka kehtaa arvostella noita muija ovat vain kateellisia!! Justjoo :-D
Ja oikeesti siskoksia, joku vois pitää ehkä ins...tinä:
http://www.dollsdancers.fi/gallery/img/6/DSC_0088JPG.jpg
Siis onks tää joku vitsi? Onks nää transuja, vai muuten vaan hupimielessä liikkeellä? En ole näistä kuullut, mutta ei kai kukaan oikeasti näytä tältä???
Hymyssä kyl hyvät kuvat, samoin Iltalehdessä.
Mimmit yritti väkisin snoopin mukaan , oli se hieman noloa, varsinkin kun on tiedossa ettei snoop edes blondeja huoli sängynlämmittäjiksi. Vain brunetet ja mustat tytöt on sen makuun.
Silti suomitytöt on ihan hyväkäytöksisiä ja asiallisia, pahempaakin on nähty.
ei kukaan mun näkemä nainen ainakaan väkisin yrittänyt Snoopyn mukaan, kyl se huumeveikko ihan itse kähmi kaikkia naisia mitä vain ympärillä oli:) ja pyyteli heitä jatkoille vaikka mihin....
No ei ihan niinkään, kyllä muijat siitä tappeli koska ei se kaikkia voinut ottaa, ja kun se ei blondeista tykkää niin niillä oli tietenkin kovin kilpailu menossa. Että JOS KUITENKIN.
Mää ainaskin tappelisin Dollseista jos ois rahkeita siihen:)
joo kyl siis määki niinku tappelisin..http://www.dollsdancers.fi/gallery/img/17/IMG_1763JPG.jpg
hui kammotus.
Pasific, Shaquil O'Neal, Cincinati.
Tytöillä on amerikan kieli hallussa.
Oletteko muuten huomanneet, että ne kieppuvat vieläkin sen Shawnin mukana, vaikka Shawnilla on jo uusi pano. Real life social porn :)
taidat olla vain siskosten joku vanha katkera koulukaveri, tai ryhmästä pudotettu tyttö! Keskity sinä vain oikeinkirjoitukseen sillä aikaa kun tytöt bailaavat maailmalla;)
Kyllä dolsit bailaa ja samppanja roiskuu!Siinä köyhät masentuu
"Keskity sinä vain oikeinkirjoitukseen sillä aikaa kun tytöt bailaavat maailmalla;)"
-Kyllä, aivan varmasti. Ja nauran edelleen sille, kuinka totaalisesti mopo voi suomalaistytön käsistä karata.
Tällaisia tyttöjä on USA:ssa kymmeniä miljoonia. Pitäisi olla jotakin erikoista annettavaa, että siellä pääsisi koskaan pinnalle. Julkkiksissa roikkuminen ei sitä erikoista ainakaan ole :D Saahan sitä yrittää, mutta voi olla että elämä menee hukkaan.
Bailata voi Suomessakin. Ei siinä ole mitään jälkipolville kerrottavaa, että oli samassa baarissa Snoopin kanssa.
Se on suuri vääryys mitä nämä tytöt ovat itselleen tehneet. Uskon, että osa tytöistä on joskus ennen leikkauksiaan olleet ihan ok näköisiä.
Nyt heille on laitettu todella huonosti istuvat silikonirinnat jotka ovat aivan luonnottoman näköiset (näkee, että ne on laitettu jossain ö luokan plastiikkakirurgilla halvalla) ja osalla huulet on pumpattu aivan liian suuriksi.
Tytöt kutsuvat itseään tanssioiksi. Olin tuolla ns. vip juhlissa ja aika pahaa teki kun katsoin noita treenaamattomia kroppia. Aika suuria pömppismahoja jollaisia ei kyllä oikeilla tanssijoilla näe.
Mietin, että millaisinakohan tytöt itsensä oikasti näkevät, kun katsovat peiliin. Eivätkö he oikesti näe, kuinka pahan näköisiä he ovat.
Se on itseasiassa aika surullista.
Nuo aamorin lahjat maailmalle ovat kauniimpia kuin yksikään suomalainen "mallimissi" . Kyllä makusen eikka on vetänyt tyhjän kortin kun ei ole näitä upeita siskoksia noteerannut. Kiitos siskokset panoksestanne kaunistaa maailmaa.