Ostin Volvo S80 2.4 TDI.

Terve.

Ostin tässä taannoin S80 2.4 TDI automaatti-vaihteisto. Mukavilla varusteillakin.
Myöhäistä se nyt on kysyä mutta mitä vikoja on odotettavissa? Oisko jollain tietoa.
2488
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

taksimiehiltä ja myy äkkiä pois!

Äänestä

Ostit sitten yhden huonoimmista Volvon malleista,otan osaa,paskaan iskit kätesi...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


volvoilija 130hv kirjoitti:

Terve.

Ostin tässä taannoin S80 2.4 TDI automaatti-vaihteisto. Mukavilla varusteillakin.
Myöhäistä se nyt on kysyä mutta mitä vikoja on odotettavissa? Oisko jollain tietoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu