Alle 46cm syviä astianpesukoneita?

Ajattelin ostaa pöytätiskikoneen keittiöön lavuaarin alle.
Ainoa ongelma on se että jos löytyisi jostain 43cm syvä kone se mahtuisi mainiosti kaappiin, mutta kaikki kuitenkin tuntuvat olevan min. 46cm syviä.
Onko siis joku törmännyt todella minikoneeseen?
1227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En juuri tuollaiseen mutta normaaliin tiskariin Gikantissa ja hinta 190 eur. ja siihen saa 5vuoden takuun.Energialuokka A. -Melko halpa, muut myivät hintaluokassa 300-800eur.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kslaösk kirjoitti:

Ajattelin ostaa pöytätiskikoneen keittiöön lavuaarin alle.
Ainoa ongelma on se että jos löytyisi jostain 43cm syvä kone se mahtuisi mainiosti kaappiin, mutta kaikki kuitenkin tuntuvat olevan min. 46cm syviä.
Onko siis joku törmännyt todella minikoneeseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu