Porilaiset on ÄÄLIÖITÄ!

Porilaiset ootte ääliöitä.
4719
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vähän alkaa tuntumaan niinkun pori olisi vähäälyisten takapajula jossa ihmisiä pystyy viemään kun pässiä narussa,no pässejähän koko sakki onkin,poriin en kyllä tule enää ikinä keikalle ettei aleta syyttää vaan murhamieheksi.

Äänestä

pannuun, et lukolta loppui kausi? Muistitko ottaa lääkkeesi ennen hallille menoa?

"
"Porilaiset ootte ääliöitä.""

Äänestä
  • yhtä ääliöpitoista kaupunkii ku pori. ootte te varmaa ylpeet itestänne.

    Äänestä

Olet vain tavannut sen THE AALION ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


!!! kirjoitti:

Porilaiset ootte ääliöitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu