Onko kellään kokemuksia tästä vempeleestä?
http://kuvat.suomensupermo.fi/kaalimato/popup/mr_limpy.jpg
Miten löysyys vaikuttaa kokovalintaan?
terhi
Mr. Limpy - kokemuksia?
5
2935
Vastaukset
- Ei testannut
Aika vekkullin näköisiä.
- Nanna66
Moi! Omistan tuollaisen ja ei ole kyllä mistään kotoisin. Todella löysä. Siis ei seiso!
- Ms Limpy?
Tilasin tuollaisen juuri, huomenna haen postista. Itsekin epäilen juuri löysyyttä, mutta jos ei saa kiksejä niin ainahan sen voi myydä jollekin FtM transsukupuoliselle packeriksi?
- Anonyymi
Jos on ahtaat paikat, niin ehdottoman hyvä ❣️ Koosta en tiijä, kun isompi on vasta tulossa. Voin palata asiaan, jos vielä löydän ketjun, kun olen testannut 😊
- Anonyymi
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/U6r3M7
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 163471
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit212372En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321965- 181881
- 821858
- 261582
- 291450
Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui361427Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91394Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111334