on säätiö, jossa opetetaan ihmisille esim. metallialaa. Metallialan koulutuksessa valmistetaan kylpytynnyreitä ja niitä voi kysellä ainakin Porin PAKK:ista. Hinta ei päätä huimaa ja niitä menee tilaustöinä kokoajan ilman mainontaa ihmisille, jotka metallialan opetusta tuntevat.
Kattelin juuri yhtä, on aika iso. Menee monta kerralla. Hintaa voi kysyä, jos on aikaa odotella tilaustuön valmistumista. Lisäksi myydään kiukaita yms.
PAKK
PAKK
0
303
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 865371
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai744709Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1314670Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3702114- 951733
- 991617
- 2571507
- 3511206
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.581034- 2001021