Onnittelut etukäteen

Aivan loistava peli teiltä ja Jarnan 2 1 tehot on kova juttu kun voititte Kärpät ensimmäisessä pelissä. Hoitakaa homma loppuun asti ja kaatakaa minkit kesälomalle, sillä kyllä te siihe pystytte.
3344
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...Loksunokista vastusta ylivoimaisille Kärpille!

HYVÄÄ KESÄLOMAA VAAN LOKSUNOKILLE!!!

Äänestä

Jokos narria puntti tutisee? Viestistäsi voidaan helposti lukea jo pieni paniikki. Joka keväinen selkäsauna Kärpiltä on tosiaankin päivä päivältä lähempänä, mikäli vaan Pelicans ei pudota Kärppiä. Avun aneleminen muilta on ymmärrettävää.

Äänestä
  • ei apinoita vaan pipanoita.


    pelicans on paska! tuuria koko viime kausi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


I-K! kirjoitti:

Aivan loistava peli teiltä ja Jarnan 2 1 tehot on kova juttu kun voititte Kärpät ensimmäisessä pelissä. Hoitakaa homma loppuun asti ja kaatakaa minkit kesälomalle, sillä kyllä te siihe pystytte.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu