Anna Ericksonin luvaton naku

1419156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Mutta Anna Eriksson on paljon kauniinpi!
Itse asiassa Anna on suomen kauneimpia Naisia
Ja hyvä kaunis ääni !(toista kun se Vilkkumaan hirvee rääkyminen)

Äänestä
  • Kyllähän totuus on kuitenkin se, että Anna Eriksson on laulajana ihan omassa luokassaan johonkin Maija Vilkkumaahan verrattuna. Vilkkumaa rääkyy, Annalla on äänivaroja ja monipuolisuutta vaikka muille jakaa.

    Äänestä

  • Jape kirjoitti:

    Kyllähän totuus on kuitenkin se, että Anna Eriksson on laulajana ihan omassa luokassaan johonkin Maija Vilkkumaahan verrattuna. Vilkkumaa rääkyy, Annalla on äänivaroja ja monipuolisuutta vaikka muille jakaa.

    uuuuuuuuh käsi käy!!!!!

    Äänestä

Kun katsoit minuun...

Äänestä
  • Kuva kertoo mikä varmaan Annassa kiehtoo mutta Anna on kyllä pelkkä huutaja Maijaa verrattuna. Kaikki laulut korkealta ja kovaa...

    Äänestä

  • ...kun katsoit minuun, minä lukkoon pasahdin..

    Äänestä

nami nami

Äänestä

Anna Eriksson on kaunis nainen jolla on hyvä ääni!
Maija vilkkumaa on ruma isosuinen noita-akka
joka rääkyy ja huutaa rumasti!!

Äänestä

anna on vaan nippu luita. tää typy on ihan eri maailmasta, missä tissiä riittää. ja muutakin.

Äänestä

Vaikka toi kuva oli kyllä jostain venakosta!!

Äänestä
  • Aivan selvä kuvamanipulaatio...kuka tahansa pystyy muutamassa minuutissa tekemään tuollaisen kuvan oikealla ohjelmalla.

    Äänestä

  • Toni kirjoitti:

    Aivan selvä kuvamanipulaatio...kuka tahansa pystyy muutamassa minuutissa tekemään tuollaisen kuvan oikealla ohjelmalla.

    Vai että kuvaa olisi muokattu?? Älä nyt viitti, ootko ihan varma...

    Äänestä

  • Toni kirjoitti:

    Aivan selvä kuvamanipulaatio...kuka tahansa pystyy muutamassa minuutissa tekemään tuollaisen kuvan oikealla ohjelmalla.

    No, enpä olisi huomannut
    Mahtavaa, että joku on tarkkana : )
    Jatka Toni samaan tahtiin.....

    Äänestä

ovat rumat, en haluaisi niitä imeskellä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


foto! kirjoitti:

http://www.halikko.com/pauli/0206161854.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu