Kuinka monen muslimin

herkkuruokaa on lammaspaisti?
4287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tiijätkö kun lampaan hauduttaa luumusoseessa monta tuntia niin se on vähän niinku jokaisen lempparia sen jälkeen! *kuolaaa*
mutta mikä on vielä parempaa... omasta sienimettästä poimittu kermainen kanttarellikastike *kuolaa x 2*


(kerman saa kaupasta, sitä ei tarvii poimia)

Äänestä
  • Kolesterolia! Voi itku!

    Äänestä

  • Ostettiin just parin kilon lampaanpaisti ja jotain kivaa pitäis sille keksiä. Toi luumussa hauduttaminen kuulostaa aika hyvältä. Voisitkos kirjoittaa tarkemman reseptin?

    Äänestä

Kun panee leivälle ihan pikkuisen sian murennusta, se särvittää niin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Utelias kirjoitti:

herkkuruokaa on lammaspaisti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu