Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Onkohan tämä se "Vapaan alastomuuden mies"?

Onkohan tämä se "Vapaan alastomuuden mies"?

http://www.city.fi/videoni/video/1817/

Tämä kyllä täydellisesti selittäisi hänen seksuaalikielteisyytensä.

;-)
72073
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Naiset eivät ainakaan olleet vapaan alastomuuden naisia. Siihen kuuluu että toisten elimille ei naureta eikä niihin ylipäänsä kiinnitetä erityistä huomiota.

Äänestä
  • tässähän on kyse ihan selvästä seksiaktista, okei, eihän sitä nyt nauraa saa mutta ettei kiinitettäisi mitään huomiota... Kun sitä siitetään niin eikö nainen muka kiinnittäisi mitään huomiota siihen että hänen sisäänsä todella ilmestyy jotain?

    Äänestä

Ja kikkeli on 3,5 cm seisokissa. Ilman seisokkia sitä ei näy, näyttää naiselta. Painoa on vähän kertynyt, ehkä 95 kg. Harrastukset ovat lähinnä kyttäykset saunoissa ja rannoilla. Häluaa katsella naisia, mutta ei tiedä, mitä niiden kanssa pitäisi tehdä.

Äänestä

sekä rekisteröityä että rekisteröimätöntä. Eikö teillä ole todellakaan muuta elämää kuin notkua tässä keskustelussa kuukaudesta kuukauteen? teidän kantanne on tullut selväksi. Tai ainakin asenteenne.

Olisi todella piristävää lukea edes yksi otsikko, jossa teitä ei olisi mukana. Kytätkää jotain muuta foorumia muutama viikko kun olette kyttäykseen erikoistuneet.

Kivaa jatkoa "uudessa elämässänne."!

Äänestä
  • Selväksi tuli. Minä lopetan omasta puolestani kirjoittelun tällä foorumilla toistaiseksi. Mutta palaan ennemmin tai myöhemmin. Toivottavasti ennemmin.

    Äänestä

  • Vapaus kirjoitti:

    Selväksi tuli. Minä lopetan omasta puolestani kirjoittelun tällä foorumilla toistaiseksi. Mutta palaan ennemmin tai myöhemmin. Toivottavasti ennemmin.

    Minä lupaan pysyä pois vähintäin yhtä kauan, kun tuo nimimerkkini varastanut kyylääjä.

    TERE

    Äänestä

  • Päätin tulla ulos kaapista ja tunnustaa homouteni näin julkisesti!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vapaus, kirjoitti:

Onkohan tämä se "Vapaan alastomuuden mies"?

http://www.city.fi/videoni/video/1817/

Tämä kyllä täydellisesti selittäisi hänen seksuaalikielteisyytensä.

;-)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu