Joo kyllä minä ymmärtäsin suet jos ne tuloo juosten alueelemme mutta kun ne tahtoo tulla kumipyöräisellä niin sitä ei tahro ymärtää!!
ja lippusiimaa vejetään että saatas pannotettua ne ne pitäs loppe ne jotka tuo niitä meille eli jul & ron!!! et silleen!!!
SUSIEN TUONTI V-JOLLE
11
1439
Vastaukset 11
- sekkoelet...
????Kirjota niin että ihmisetkin ymmärtää.....
- ihmiset
ymmärrämme. Sinun ei tarvii ymmärtääkkäänkäänkään.
- eränkäviä
juu ei siun tarttekkaan ymmärtää kun et taira tietää asiasta yhtään mitään!!
- savotex
jo siellä...
Kumipyöräsujet.Se puhe oli, purkaneet kuorman väärään osotteeseen, otappa kuletusyhtiöön yhteyttä, anna niille uus kartta ja simpanssi.
- savotex
kerbiili62 kirjoitti:
Se puhe oli, purkaneet kuorman väärään osotteeseen, otappa kuletusyhtiöön yhteyttä, anna niille uus kartta ja simpanssi.
pohojanmaalle piti männä.
No, pelekkä simpanssi sit riittää,karttaa ei tarvita.
- alkaa
kuumeta näissä v-joki keskusteluissa huomaan.
- möhkö
tuodaanko niitä Vantaanjoelle. No jo on pärsskeele.., no on noita harmaaturkkeja Sipoossakin omasta takaa.
- no en minä
ole huoleti sinulle uushippi riittää kun eroitat seepran ja leijonan??
- eränkäviä
no en minä kirjoitti:
ole huoleti sinulle uushippi riittää kun eroitat seepran ja leijonan??
Juu saattaaolla et tairan erottaa pikkasen paremmin ne toisistaan kun sinä vellihousu
- uushippi
eränkäviä kirjoitti:
Juu saattaaolla et tairan erottaa pikkasen paremmin ne toisistaan kun sinä vellihousu
on se kyllä vaikuttavaa kun joku tunnustaa että vuolijoella on suurpetoja. mitä me täällä olleet on jo nähty.ei minun ole tarvinnut lukea mitään satuja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ny se loppuu ( Kuhmo)
Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.491268Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan
Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt13995- 93967
- 77663
- 37658
- 26441
Nainen, miten suhtautuisit
Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?53430- 23417
Voitko kirjoittaa mulle tänne mies?
Jos täällä käyt? Ihan kaverimielessä, jos ei muuten? Haluaisin jutella sinun kanssa. Mulla on edelleen jotenkin niin h30413Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki
Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.15409