Onko ihmiset näin tyhmiä!

http://www.heinola.org/~patato/wise1.html

Luultavasti jos väität että on tyhmää lukea valtamedian vastaista teksti!
Silloin ainakin voi leimata itsesi höynäytettyihin. Niihin joilla ei ole omaa ajattelua! ja kykyä suodattaa tiedonmurut eri lähteistä!
1212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Taas tuota amerikkalaisten rakastamaa uskonnon ja salaliittotoerioiden sekasotkua. Ei tietty pitäisi puhua mitään kun oma veriryhmä on AB. Sekin oli jossain mainittu Illuminaatin salajuoneksi:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oletko sinä! kirjoitti:

http://www.heinola.org/~patato/wise1.html

Luultavasti jos väität että on tyhmää lukea valtamedian vastaista teksti!
Silloin ainakin voi leimata itsesi höynäytettyihin. Niihin joilla ei ole omaa ajattelua! ja kykyä suodattaa tiedonmurut eri lähteistä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu