Karalahti näytti taas mikä on miehiään telomalla Vihkon loppukauden pilalle.Tollasta pellepaskiaista ei tarvita sm liigassa enää.Menis se karapaska venäjälle näyttään polvitaklauksiaan,sais siellä niin että muistais
Polvitaklaaja
Rstoorsa
6424
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ole sinä hilijaa saatanan esibuperteetti ikänen kusipää! Tuollaset vihkot saakin heittää roskakoriin, niitä ei kentällä tarvita.
Olipas taas tyypillinen hifk-kommentti
Hurrihomo
Imee
Frankin
Kullia
melkoinen loppi Frankin vaaliprojekti.
floppi
NO VOI VOI! OTTAAKO PUNANISKAJUNTTIA NOIN PAHASTI KUPOLIIN, KUN OMAT OTTI TURPAAN HPK:LTA? KARALAHDEN AKKAMAINEN TAKLAUS OLI JUURI SELLAISTA ÄMMÄMÄISTÄ PELKURUUTTA, JOTA VAIN HIFK:LTÄ VOI ODOTTAA. VITTU MIKÄ LUUSERI KOKO KARALAHTI!
J Karalahti on lahjakas pelaaja, mutta urheilija hän ei enää ole. Lihava juoppo ei NHL:ssa pärjää ja kun asenne sallii vastustajan polvitaklaamisen on oikea osoite kotisohva ja lähikuppila.